RANKLIST SUT 2023
Soutěže SPORT započítávané do ranklistu:
DANCETIME GALA CUP 2023 (14.1.2023)
Chvaletické Éčko (21.1.2023)
O chmelový věnec (25.2.2023)
MG Dance CUP 2023 (13.5.2023)
Czech Open Cup 2023 (24. - 25.6.2023)
Chvaletická cena (10.9.2023)
DanceTime Cup Unyp Arena (8.10.2023)
O Přeloučskou věž (14.10.2023)
Podzimní cena TPD Prahy (22.10.2023)
Prague Dance Festival For All 2023 (12.11.2023)
DanceTime Cup na Žofíně (3.12.2023)
MČR SUT v karibských tancích (17.12.2023)
Sólo
Latinskoamerické tance
Děti 1
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Hnátková Barbora | TSKH Most | 192 |
2. | Varečková Anna | TaPŠ ILMA Turnov | 144 |
3. | Lososová Mia | TK Moravia Starlet Brno | 132 |
4. | Dubová Kateřina | TK Amfora Praha | 125 |
5. | Kverková Ella | Taneční škola Artimo | 123 |
6. | Haas Amálie | Dance Team LIKE | 106 |
7. | Kramperová Amálie | TSKH Most | 89 |
8. | Hanková Emilie | TK Maestro | 76 |
9. | Ulcová Jitka | CrossDance Kolín | 33 |
10. | Dragoun Michael | Taneční škola Artimo | 28 |
11. | Vítová Sofie | TSKH Most | 26 |
12. | Krátká Štěpánka | CrossDance Kolín | 14 |
13. | Svatošová Karolína | TSKH Most | 5 |
14. | Guler Nella Arin | TK Amfora Praha | 3 |
15. | Horek Max | KAT Zbraslav | 2 |
16. | Celjaková Viktorie | TSKH Most | 2 |
17. | Vlková Tereza | KAT Zbraslav | 2 |
18. | Bradáčová Vanesa | StyleDance DDM Praha 2 | 0 |
Děti 2
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Šťastná Rosálie | CrossDance Kolín | 1767 |
2. | Stará Aneta | CrossDance Kolín | 1592 |
3. | Kalyn Vitalina | Bene Dance Art Team | 1364 |
4. | Anton Nika | Bene Dance Art Team | 1341 |
5. | Vitoušová Julie | CrossDance Kolín | 1259 |
6. | Dobiášová Jůlie | CrossDance Kolín | 1104 |
7. | Vegnerová Karolína | Smartdance Liberec | 972 |
8. | Kubátová Eliška | CrossDance Kolín | 906 |
9. | Dlask Daniela | TSKH Most | 890 |
10. | Dvořáková Ema | TaPŠ ILMA Turnov | 862 |
11. | Jungová Leontýna | Smartdance Liberec | 848 |
12. | Peřinová Amálie | Bene Dance Art Team | 753 |
13. | Vondrová Michala | CrossDance Kolín | 713 |
14. | Ulcová Jana | CrossDance Kolín | 710 |
15. | Hannay Kateřina Ann | CrossDance Kolín | 662 |
16. | Vojířová Renata | TSKH Most | 595 |
17. | Nesvadbová Sofie | CrossDance Kolín | 576 |
18. | Positko Polina | TK Maestro | 538 |
19. | Křížová Amelie | Top Dance Prague Team | 476 |
20. | Kratochvílová Anna | Bene Dance Art Team | 469 |
21. | Nowok Sofia | CrossDance Kolín | 462 |
22. | Toušková Barbora | TSKH Most | 449 |
23. | Zítková Terezie | CrossDance Kolín | 424 |
24. | Váňová Andrea | Smartdance Liberec | 383 |
25. | Bartoníčková Aneta | CrossDance Kolín | 293 |
26. | Bartl Anna | Top Dance Prague Team | 250 |
27. | Jurisová Karolína | TSKH Most | 235 |
28. | Voleská Karolína | Bene Dance Art Team | 229 |
29. | Runcziková Eliška | TK Amfora Praha | 211 |
30. | Koprnická Lucie | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 182 |
31. | Yaňez Valenzuela Maya | STK GEBERT Ústí nad Labem | 182 |
32. | Baková Karolína | Bene Dance Art Team | 176 |
33. | Mashukova Anastasiia | CrossDance Kolín | 160 |
34. | Walterová Ema | TSKH Most | 154 |
35. | Možíšová Valerie | Bene Dance Art Team | 152 |
36. | Shtyka Arina | Movement & Art Institute | 137 |
37. | Syslová Veronika | KAT Zbraslav | 122 |
38. | Krátká Eliška | CrossDance Kolín | 114 |
39. | Šmídová Karolína | CrossDance Kolín | 112 |
40. | Matějková Kateřina | CrossDance Kolín | 106 |
41. | Kurková Eliška | TSKH Most | 102 |
42. | Džurňáková Daniela | TSKH Most | 93 |
43. | Horáčková Alžběta | StyleDance DDM Praha 2 | 70 |
44. | Lovreglio Carolina | StyleDance DDM Praha 2 | 63 |
45. | Ahadzhanian Habriella | Movement & Art Institute | 59 |
46. | Šichová Barbora | CrossDance Kolín | 54 |
47. | Tallová Mína | StyleDance DDM Praha 2 | 51 |
48. | Lacková Anežka | CrossDance Kolín | 47 |
49. | Růžičková Anna | TK Romany Chvátalové Beroun | 47 |
50. | Kuštanová Markéta | TaPŠ ILMA Turnov | 45 |
51. | Nedovesova Eva | TK Maestro | 44 |
52. | Žďánská Eliška | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 40 |
53. | Škodová Eliška | TaPŠ ILMA Turnov | 40 |
54. | Víšková Anna | CrossDance Kolín | 37 |
55. | Svobodová Etela | CrossDance Kolín | 37 |
56. | Kavková Karin | Top Dance Prague Team | 32 |
57. | Chmelíčková Ema | CrossDance Kolín | 32 |
58. | Dobiášovská Jana | Top Dance Prague Team | 30 |
59. | Steklý Oliver | STK GEBERT Ústí nad Labem | 15 |
60. | Uhlířová Martina | TŠ Hes | 5 |
61. | Devaney Kateřina | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 0 |
62. | Wolfová Sára | MG Dance Ostrava | 0 |
63. | Sekeráková Sofia | TŠ Hes | 0 |
Junioři 1
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Tcaci Maria Elena | MZ Dance Team Praha | 1575 |
2. | Seberová Klaudie | MZ Dance Team Plzeň | 1072 |
3. | Mashukova Kseniia | CrossDance Kolín | 976 |
4. | Tröster Nela | Top Dance Prague Team | 949 |
5. | Kolomazníková Anna | Smartdance Liberec | 878 |
6. | Antošová Melisa | CrossDance Kolín | 755 |
7. | Lypay Sofie | Top Dance Prague Team | 695 |
8. | Bělinová Klára | CrossDance Kolín | 659 |
9. | Jiráková Eliška | Bene Dance Art Team | 637 |
10. | Kodua Eva | Fuego Říčany | 617 |
11. | Fránková Adéla | TK Maestro | 531 |
12. | Hanková Helena | TK Maestro | 488 |
13. | Kadlečková Adéla | Top Dance Prague Team | 424 |
14. | Zemanová Nikola | Smartdance Liberec | 415 |
15. | Hanušová Helena | Top Dance Prague Team | 351 |
16. | Hánová Kristýna | Top Dance Prague Team | 349 |
17. | Víšková Viktorie | TSKH Most | 348 |
18. | Dragounová Eliška | Taneční škola Artimo | 329 |
19. | Rajtrová Amélie | CrossDance Kolín | 323 |
20. | Maršíková Natálie | CrossDance Kolín | 321 |
21. | Dušková Barbora | Smartdance Liberec | 320 |
22. | Horváthová Laura | MG Dance Ostrava | 297 |
23. | Zušťáková Tereza | Top Dance Prague Team | 285 |
24. | Petříková Sofie | MG Dance Ostrava | 236 |
25. | Wrlíková Eliška | KAT Zbraslav | 216 |
26. | Nosková Adéla | TK Maestro | 203 |
27. | Žďárská Viktorie | CrossDance Kolín | 203 |
28. | Povelytsia Hanna | Movement & Art Institute | 182 |
29. | Kovaříková Lucie | KAT Zbraslav | 180 |
30. | Hrouzová Nikola | TSK Opava | 128 |
31. | Kapounová Tereza | Top Dance Prague Team | 116 |
32. | Vítová Tereza | TSKH Most | 109 |
33. | Adamcová Gabriela | TaPŠ ILMA Turnov | 98 |
34. | Váňová Barbora | TK Maestro | 96 |
35. | Karafová Vendula | TSKH Most | 68 |
36. | Doubková Leona | MG Dance Ostrava | 66 |
37. | Černíková Gabriela | TK Romany Chvátalové Beroun | 64 |
38. | Herčíková Elena | CrossDance Kolín | 59 |
39. | Křečková Laura | CrossDance Kolín | 56 |
40. | Ševčíková Kateřina | Top Dance Prague Team | 46 |
41. | Neumannová Kateřina | STK GEBERT Ústí nad Labem | 46 |
42. | Dobrá Marie | Top Dance Prague Team | 35 |
43. | Holečková Ema | TSKH Most | 34 |
44. | Nguyen Van Anh | CrossDance Kolín | 25 |
45. | Poláková Martina | TaPŠ ILMA Turnov | 22 |
46. | Soukupová Linda | TK Maestro | 21 |
47. | Homolová Zuzana | STK GEBERT Ústí nad Labem | 18 |
48. | Simonová Anežka | CrossDance Kolín | 17 |
49. | Hornová Šárka | TŠ StandardKlub Praha | 16 |
50. | Lányiová Emilly | Sportovně taneční centrum LP Pik dance | 10 |
51. | Najmanová Valerie | TaPŠ ILMA Turnov | 8 |
52. | Malá Markéta | STK GEBERT Ústí nad Labem | 4 |
53. | Beránková Dominika | Bene Dance Art Team | 0 |
54. | Hýbnerová Veronika | Bene Dance Art Team | 0 |
Junioři 2
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Nguyen Ngoc Ha | CrossDance Kolín | 1271 |
2. | Salazar Costas Isabel Corazon | Top Dance Prague Team | 1008 |
3. | Šrámková Barbora | CrossDance Kolín | 809 |
4. | Tröster Amelia | Top Dance Prague Team | 747 |
5. | Burdová Klaudie | CrossDance Kolín | 706 |
6. | Martínková Veronika | CrossDance Kolín | 638 |
7. | Kollárová Karolína | TK Amfora Praha | 592 |
8. | Janásová Kristýna | MG Dance Ostrava | 501 |
9. | Uxová Eliška | TSKH Most | 500 |
10. | Švanda Filip | CrossDance Kolín | 403 |
11. | Šejvlová Eliška | Top Dance Prague Team | 394 |
12. | Dobrá Michaela | Top Dance Prague Team | 391 |
13. | Růžičková Anna | CrossDance Kolín | 349 |
14. | Kempná Kateřina | MG Dance Ostrava | 348 |
15. | Ježková Beata | CrossDance Kolín | 335 |
16. | Pyrozhok Sofia | CrossDance Kolín | 330 |
17. | Kovaříková Tereza | KAT Zbraslav | 314 |
18. | Krosnařová Ella | TSKH Most | 282 |
19. | Marková Antonia | StyleDance DDM Praha 2 | 225 |
20. | Baliková Tereza | Top Dance Prague Team | 172 |
21. | Kovařčíková Anna | Taneční škola Artimo | 146 |
22. | Malá Michaela | TŠ StormDance | 145 |
23. | Urbanová Adéla | TK Romany Chvátalové Beroun | 110 |
24. | Ondráčková Lucie | TSKH Most | 107 |
25. | Berber Mikhaella | CrossDance Kolín | 106 |
26. | Beránková Eliška | TŠ StormDance | 102 |
27. | Tsvirkun Sofia | Movement & Art Institute | 93 |
28. | Brisudová Charlotte | TSKH Most | 80 |
29. | Richterová Adéla | TSKH Most | 77 |
30. | Vávrová Viktorie | Taneční škola Artimo | 70 |
31. | Kurejová Adela | Top Dance Prague Team | 68 |
32. | Holota Sebastián | TSKH Most | 57 |
33. | Čepeláková Nikola | CrossDance Kolín | 55 |
34. | Maková Agáta Sarah | MÚZA Karviná, Diamond dance | 53 |
35. | Magyarová Tereza | KAT Zbraslav | 50 |
36. | Zábranská Stella | TK Romany Chvátalové Beroun | 50 |
37. | Kruťová Karolína | CrossDance Kolín | 48 |
38. | Šustová Žofie | Fuego Říčany | 35 |
39. | Čubová Karolína | Top Dance Prague Team | 32 |
40. | Machová Elisa Mia | CrossDance Kolín | 31 |
41. | Matějovicová Eliška | TSKH Most | 30 |
42. | Vacková Nelly Veronika | Top Dance Prague Team | 11 |
43. | Koubková Tereza | TK Luna Louny | 6 |
44. | Trojanová Nela | TK Romany Chvátalové Beroun | 6 |
45. | Křenková Viktorie | TSKH Most | 5 |
46. | Chroustová Lucie | Top Dance Prague Team | 2 |
47. | Bidovská Johana | TK Luna Louny | 0 |
48. | Bláhová Natalie | KAT Zbraslav | 0 |
Mládež
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Ledererová Anna | MG Dance Ostrava | 941 |
2. | Tučková Karolína | Bene Dance Art Team | 777 |
3. | Sedláčková Natálie | Bene Dance Art Team | 772 |
4. | Babič Dana | TK Moravia Starlet Brno | 405 |
5. | Russová Karolína | MG Dance Ostrava | 357 |
6. | Provazník Michal | Bene Dance Art Team | 353 |
7. | Holčáková Mia | TSKH Most | 299 |
8. | Linhartová Lucie | Top Dance Prague Team | 294 |
9. | Rumlenová Natálie | CrossDance Kolín | 262 |
10. | Ptáčková Anna | TSKH Most | 221 |
11. | Kuběnová Natálie | TK Pierro Forte | 153 |
12. | Bábíková Nikola | Bene Dance Art Team | 141 |
13. | Bartošová Linda | Top Dance Prague Team | 134 |
14. | Scholze Tomáš | CrossDance Kolín | 93 |
15. | Koprnická Tereza | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 83 |
16. | Hovorková Viktorie | CrossDance Kolín | 75 |
17. | Krupičková Natálie | CrossDance Kolín | 33 |
18. | Masopustová Natálie | TSKH Most | 30 |
19. | Neupauerová Sarah | Taneční škola Artimo | 29 |
20. | Nosková Adéla | TK Maestro | 27 |
21. | Voláková Denisa | TSKH Most | 26 |
22. | Havelková Tereza | Top Dance Prague Team | 20 |
23. | Maláčová Veronika | Top Dance Prague Team | 20 |
24. | Cimický Ondřej | CrossDance Kolín | 18 |
25. | Netyková Laura | CrossDance Kolín | 18 |
26. | Pácalová Gabriela | CrossDance Kolín | 14 |
27. | Hladíková Veronika | Sportovně taneční centrum LP Pik dance | 13 |
28. | Krupová Agáta | KAT Zbraslav | 13 |
29. | Vlachynská Anna | TK Maestro | 10 |
30. | Peterková Nicol | TK Luna Louny | 7 |
31. | Kuhnová Karolína | TK TREND Ostrava | 6 |
32. | Jedličková Ellen | Fénix Louny | 4 |
33. | Drahorád Jakub | CrossDance Kolín | 4 |
34. | Panovská Tereza | TK Luna Louny | 0 |
35. | Mánková Anna | Top Dance Prague Team | 0 |
36. | Kratochvílová Barbora | Cool Dance | 0 |
37. | Baráková Eliška | Top Dance Prague Team | 0 |
Dospělí
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Zemková Daniela | TSKH Most | 141 |
2. | Adámková Kristýna | StyleDance DDM Praha 2 | 86 |
3. | Šimečková Alena | StyleDance DDM Praha 2 | 78 |
4. | Dušek Antonín | TSKH Most | 60 |
5. | Černá Pavlína | TSKH Most | 23 |
6. | Gulin Kirill | StyleDance DDM Praha 2 | 15 |
7. | Machala Daniel | StyleDance DDM Praha 2 | 11 |
8. | Zachová Alena | Infinity Dance Team | 0 |
Karibské tance
Děti 1
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Vítová Sofie | TSKH Most | 318 |
2. | Kramperová Amálie | TSKH Most | 304 |
3. | Hnátková Barbora | TSKH Most | 182 |
4. | Varečková Anna | TaPŠ ILMA Turnov | 98 |
5. | Ulcová Jitka | CrossDance Kolín | 90 |
6. | Lipajová Linda | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 90 |
7. | Skopcová Sára | TSKH Most | 83 |
8. | Šimůnková Barbora | TSKH Most | 76 |
9. | Rousová Nikol | TSKH Most | 69 |
10. | Tichá Adéla | TSKH Most | 68 |
11. | Dubová Kateřina | TK Amfora Praha | 52 |
12. | Krátká Štěpánka | CrossDance Kolín | 49 |
13. | Celjaková Viktorie | TSKH Most | 49 |
14. | Švimberská Kamila | CrossDance Kolín | 46 |
15. | Svatošová Karolína | TSKH Most | 35 |
16. | Hošťálková Ema | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 30 |
17. | Šubová Lucie | TSKH Most | 25 |
18. | Tomšů Amálie | TSKH Most | 25 |
19. | Kovářová Nicol | TaPŠ ILMA Turnov | 20 |
20. | Šejbová Eliška | TSKH Most | 18 |
21. | Štumbauerová Aneta | TSKH Most | 12 |
22. | Kalinichenko Diana | TSKH Most | 11 |
23. | Bartošová Tereza | TSKH Most | 8 |
24. | Kupicová Eliška | TSKH Most | 6 |
25. | Vacířová Viktorie | TSKH Most | 6 |
26. | Hanková Emilie | TK Maestro | 6 |
27. | Stolínová Viktorie | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 5 |
Děti 2
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Šťastná Rosálie | CrossDance Kolín | 1269 |
2. | Stará Aneta | CrossDance Kolín | 992 |
3. | Peřinová Amálie | Bene Dance Art Team | 931 |
4. | Vitoušová Julie | CrossDance Kolín | 790 |
5. | Dobiášová Jůlie | CrossDance Kolín | 737 |
6. | Dlask Daniela | TSKH Most | 727 |
7. | Kalyn Vitalina | Bene Dance Art Team | 690 |
8. | Hannay Kateřina Ann | CrossDance Kolín | 656 |
9. | Vondrová Michala | CrossDance Kolín | 580 |
10. | Toušková Barbora | TSKH Most | 572 |
11. | Dvořáková Ema | TaPŠ ILMA Turnov | 507 |
12. | Nesvadbová Sofie | CrossDance Kolín | 489 |
13. | Kurková Eliška | TSKH Most | 391 |
14. | Anton Nika | Bene Dance Art Team | 386 |
15. | Vegnerová Karolína | Smartdance Liberec | 369 |
16. | Walterová Ema | TSKH Most | 359 |
17. | Ulcová Jana | CrossDance Kolín | 343 |
18. | Matějková Kateřina | CrossDance Kolín | 340 |
19. | Nowok Sofia | CrossDance Kolín | 339 |
20. | Koprnická Lucie | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 338 |
21. | Jungová Leontýna | Smartdance Liberec | 319 |
22. | Bartoníčková Aneta | CrossDance Kolín | 309 |
23. | Kubátová Eliška | CrossDance Kolín | 296 |
24. | Zítková Terezie | CrossDance Kolín | 294 |
25. | Vojířová Renata | TSKH Most | 289 |
26. | Džurňáková Daniela | TSKH Most | 274 |
27. | Bartošová Tereza | TSKH Most | 271 |
28. | Bendová Klára | TSKH Most | 259 |
29. | Váňová Andrea | Smartdance Liberec | 224 |
30. | Václavková Nela | CrossDance Kolín | 216 |
31. | Jurisová Karolína | TSKH Most | 214 |
32. | Šmídová Karolína | CrossDance Kolín | 205 |
33. | Positko Polina | TK Maestro | 162 |
34. | Sachetová Nela | TSKH Most | 156 |
35. | Krátká Eliška | CrossDance Kolín | 153 |
36. | Možíšová Valerie | Bene Dance Art Team | 132 |
37. | Šelemberková Lucie | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 119 |
38. | Kratochvílová Anna | Bene Dance Art Team | 101 |
39. | Baková Karolína | Bene Dance Art Team | 98 |
40. | Víšková Anna | CrossDance Kolín | 83 |
41. | Voleská Karolína | Bene Dance Art Team | 77 |
42. | Chmelíčková Ema | CrossDance Kolín | 76 |
43. | Škodová Eliška | TaPŠ ILMA Turnov | 71 |
44. | Šichová Barbora | CrossDance Kolín | 54 |
45. | Majovská Amy | MG Dance Ostrava | 47 |
46. | Němcová Johana | TK Luna Louny | 41 |
47. | Tolico Bonilla Emma | MG Dance Ostrava | 39 |
48. | Lacková Anežka | CrossDance Kolín | 37 |
49. | Lososová Michaela | TSKH Most | 37 |
50. | Kuštanová Markéta | TaPŠ ILMA Turnov | 37 |
51. | Anton Antonín | TSKH Most | 33 |
52. | Žďánská Eliška | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 26 |
53. | Devaney Kateřina | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 24 |
54. | Svobodová Etela | CrossDance Kolín | 24 |
55. | Holdová Elen | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 17 |
56. | Machová Leontýna | TSKH Most | 16 |
57. | Šťastná Sylvie | TaPŠ ILMA Turnov | 15 |
58. | Smetanová Alžběta | TSKH Most | 13 |
59. | Mashukova Anastasiia | CrossDance Kolín | 7 |
60. | Klemeš Matěj | TK Luna Louny | 7 |
61. | Altmanová Antonie | TK Luna Louny | 0 |
62. | Vávrová Emily | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 0 |
63. | Kotrčová Zuzana | MG Dance Ostrava | 0 |
64. | Homolová Karolína | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 0 |
Junioři 1
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Bělinová Klára | CrossDance Kolín | 661 |
2. | Kolomazníková Anna | Smartdance Liberec | 496 |
3. | Křečková Laura | CrossDance Kolín | 366 |
4. | Antošová Melisa | CrossDance Kolín | 334 |
5. | Žďárská Viktorie | CrossDance Kolín | 316 |
6. | Maršíková Natálie | CrossDance Kolín | 291 |
7. | Vítová Tereza | TSKH Most | 242 |
8. | Mashukova Kseniia | CrossDance Kolín | 232 |
9. | Zemanová Nikola | Smartdance Liberec | 224 |
10. | Jiráková Eliška | Bene Dance Art Team | 213 |
11. | Víšková Viktorie | TSKH Most | 177 |
12. | Horváthová Laura | MG Dance Ostrava | 144 |
13. | Adamcová Gabriela | TaPŠ ILMA Turnov | 139 |
14. | Nosková Adéla | TK Maestro | 134 |
15. | Dušková Barbora | Smartdance Liberec | 107 |
16. | Rajtrová Amélie | CrossDance Kolín | 83 |
17. | Herčíková Elena | CrossDance Kolín | 79 |
18. | Poláková Martina | TaPŠ ILMA Turnov | 69 |
19. | Petříková Sofie | MG Dance Ostrava | 63 |
20. | Najmanová Valerie | TaPŠ ILMA Turnov | 61 |
21. | Holečková Ema | TSKH Most | 57 |
22. | Kodua Eva | Fuego Říčany | 46 |
23. | Nguyen Van Anh | CrossDance Kolín | 46 |
24. | Lányiová Emilly | Sportovně taneční centrum LP Pik dance | 44 |
25. | Karafová Vendula | TSKH Most | 40 |
26. | Doubková Leona | MG Dance Ostrava | 27 |
27. | Hanková Helena | TK Maestro | 19 |
28. | Janatová Eliška | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 12 |
29. | Bandyová Janet | Sportovně taneční centrum LP Pik dance | 4 |
30. | Makiš Jan | TK Luna Louny | 4 |
31. | Váňová Barbora | TK Maestro | 3 |
32. | Beránková Dominika | Bene Dance Art Team | 0 |
33. | Simonová Anežka | CrossDance Kolín | 0 |
34. | Hýbnerová Veronika | Bene Dance Art Team | 0 |
Junioři 2
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Šrámková Barbora | CrossDance Kolín | 445 |
2. | Janásová Kristýna | MG Dance Ostrava | 412 |
3. | Martínková Veronika | CrossDance Kolín | 378 |
4. | Nguyen Ngoc Ha | CrossDance Kolín | 275 |
5. | Burdová Klaudie | CrossDance Kolín | 248 |
6. | Ježková Beata | CrossDance Kolín | 244 |
7. | Kempná Kateřina | MG Dance Ostrava | 208 |
8. | Kollárová Karolína | TK Amfora Praha | 181 |
9. | Růžičková Anna | CrossDance Kolín | 166 |
10. | Krosnařová Ella | TSKH Most | 153 |
11. | Švanda Filip | CrossDance Kolín | 142 |
12. | Richterová Adéla | TSKH Most | 104 |
13. | Čubanová Natálie | Enliven Centre Česká Lípa | 71 |
14. | Uxová Eliška | TSKH Most | 66 |
15. | Brisudová Charlotte | TSKH Most | 65 |
16. | Siváková Marie | MG Dance Ostrava | 59 |
17. | Ondráčková Lucie | TSKH Most | 58 |
18. | Berber Mikhaella | CrossDance Kolín | 53 |
19. | Čepeláková Nikola | CrossDance Kolín | 35 |
20. | Kruťová Karolína | CrossDance Kolín | 26 |
21. | Ritzková Adéla | MG Dance Ostrava | 16 |
22. | Machová Elisa Mia | CrossDance Kolín | 14 |
23. | Holota Sebastián | TSKH Most | 13 |
24. | Ulrychová Aneta | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 11 |
25. | Koubková Tereza | TK Luna Louny | 11 |
26. | Matějovicová Eliška | TSKH Most | 9 |
27. | Pyrozhok Sofia | CrossDance Kolín | 9 |
28. | Pelcová Lucie | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 9 |
29. | Šustová Žofie | Fuego Říčany | 7 |
30. | Kurková Ela | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 2 |
31. | Křenková Viktorie | TSKH Most | 0 |
32. | Zetlittzerová Anna | TK Luna Louny | 0 |
33. | Křovinová Sabina | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 0 |
34. | Bidovská Johana | TK Luna Louny | 0 |
Mládež
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Ledererová Anna | MG Dance Ostrava | 515 |
2. | Tučková Karolína | Bene Dance Art Team | 278 |
3. | Russová Karolína | MG Dance Ostrava | 260 |
4. | Ptáčková Anna | TSKH Most | 178 |
5. | Sedláčková Natálie | Bene Dance Art Team | 124 |
6. | Masopustová Natálie | TSKH Most | 109 |
7. | Koprnická Tereza | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 94 |
8. | Rumlenová Natálie | CrossDance Kolín | 90 |
9. | Holčáková Mia | TSKH Most | 74 |
10. | Kuběnová Natálie | TK Pierro Forte | 67 |
11. | Pácalová Gabriela | CrossDance Kolín | 62 |
12. | Linhartová Lucie | Top Dance Prague Team | 50 |
13. | Netyková Laura | CrossDance Kolín | 40 |
14. | Bábíková Nikola | Bene Dance Art Team | 37 |
15. | Krupičková Natálie | CrossDance Kolín | 37 |
16. | Hovorková Viktorie | CrossDance Kolín | 19 |
17. | Hladíková Veronika | Sportovně taneční centrum LP Pik dance | 15 |
18. | Voláková Denisa | TSKH Most | 15 |
19. | Bartošová Linda | Top Dance Prague Team | 13 |
20. | Scholze Tomáš | CrossDance Kolín | 10 |
21. | Provazník Michal | Bene Dance Art Team | 5 |
22. | Peterková Nicol | TK Luna Louny | 4 |
23. | Cimický Ondřej | CrossDance Kolín | 4 |
24. | Jeníčková Kristýna | TASK Impuls Mnichovo Hradiště | 1 |
25. | Holubová Naty | MG Dance Ostrava | 0 |
26. | Panovská Tereza | TK Luna Louny | 0 |
Dospělí
Pořadí | Jméno | Klub | Body |
1. | Zemková Daniela | TSKH Most | 218 |
2. | Hlaváčiková Adéla | TSKH Most | 69 |
3. | Černá Pavlína | TSKH Most | 27 |
4. | Dušek Antonín | TSKH Most | 13 |